multiwersum

Description inbound


You are not connected. Please login or register

Założenie świata

Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1 Założenie świata on Pią Sty 06, 2017 9:31 pm

Admin


Admin
Nazwa Świata: Multiwersum

Opis: Multiwersum jest to archipelag rozmaitych wysp które od wielu lat straciły ze sobą kontakt. Nie jest dokładnie znana przyczyna tego wydarzenia, aczkolwiek krążą legendy na temat magicznych anomalii, domniemanego nieudanego końca świata czy też zimnej wojny pomiędzy nacjami zamieszkującymi te ziemie.

Świat multiwersum zamieszkiwany jest przez dziesiątki różnych ras, z których wyróżnia się największe populacje ludzi, elfów, krasnoludów, niziołków i orków, jednakże sam fakt że ten świat musi zostać na nowo odkryty pozwala spotkać przedstawicieli zupełnie nowych i obcych krain.

Obecnie multiwersum przypomina najbardziej standardowy ze światów fantasy, inspirowany Forgotten Realms (Dungeons and Dragons), Władca Pierścieni czy Gra o Tron. Magia jest obecna, ale nie każdy może nią władać, a broń palna zapewne w niektórych miejscach zaczęła się pojawiać.

Jest to świat Miecza, Piwa, Magii i Tajemnic.

Każdy z Mistrzów Gry ma pełną swobodę tworzenia nowych lokacji, legend i mitów, zwłaszcza na potrzeby przygód które tworzą. Gracze mają możliwość odkrycia tych właśnie sekretów i wykucia własnej legend które na zawsze zapiszą się na Kartach Historii Multiwersum.

Zobacz profil autora http://multiwersum.forumpl.net

Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach